Hnací hřídel SKF VKJC 8672

Cena od

Krátký popis
Číslo výrobku: VKJC 8672 Zjednodušené číslo výrobku: VKJC8672 OEM čísla (originální čísla automobilky): BMW 33 21 7 525 822 (33217525822) BMW 33 21 7 553 562 (33217553562) Celý popis


Hnací hřídel SKF VKJC 8672

Kde je Hnací hřídel SKF VKJC 8672 nejlevnější? Podívejte se na naše porovnání cen nebo jej vyhledejte na Heurece.


Kde mají Hnací hřídel SKF VKJC 8672?

Produkt Hnací hřídel SKF VKJC 8672 můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Hnací hřídel SKF VKJC 8672 nejlevnější!


CartImage
Poloosy a homokinetické klouby

Hnací hřídel SKF VKJC 8672

3442 Kč
Heureka
Poloosy a homokinetické klouby

Hnací hřídel SKF VKJC 8672

Více informací

Nejlevnější 3442 Kč
Nejdražší 3442 Kč
Rozdíl 0 Kč
VŠECHNY AUTODÍLY CHCI JINÝ PRODUKT

Stručné informace

Kategorie: Poloosy a homokinetické klouby
Výrobce: SKF
EAN: 7316575494759
Cena od: 3 442 Kč

Další kategorie

Recenze Hnací hřídel SKF VKJC 8672

Naše hodnocení

Recenze Hnací hřídel SKF VKJC 8672

Číslo výrobku: VKJC 8672 Zjednodušené číslo výrobku: VKJC8672 OEM čísla (originální čísla automobilky): BMW 33 21 7 525 822 (33217525822) BMW 33 21 7 553 562 (33217553562)

Produkt Hnací hřídel SKF VKJC 8672 z kategorie Poloosy a homokinetické klouby si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Automotoprikryl.cz za cenu 3442 Kč.




Parametry Hnací hřídel SKF VKJC 8672



Hnací hřídel SKF VKJC 8672 má EAN kód 7316575494759

Veškeré další parametry výrobku Hnací hřídel SKF VKJC 8672 naleznete například na webu Automotoprikryl.cz

Recenze a hodnocení Hnací hřídel SKF VKJC 8672

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt