TENZI Bike Cleaner, 600ml
Cena odKrátký popis
Snadné odstraňování bláta z kol. Efektivní produkt pro snadné odstranění bláta ze všech povrchů. Nezanechává mastné skvrny a nevyžaduje drhnutí. Je bezpečný pro kovové, gumové a plastové součásti. Rovněž odstraňuje silniční... Celý popisTENZI Bike Cleaner, 600ml
Kde je TENZI Bike Cleaner, 600ml nejlevnější? Podívejte se na naše porovnání cen nebo jej vyhledejte na Heurece.
Kde mají TENZI Bike Cleaner, 600ml?
Produkt TENZI Bike Cleaner, 600ml můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají TENZI Bike Cleaner, 600ml nejlevnější!
|
|
Autokosmetika motokosmetika Motokosmetika a Motochemie Motokosme
TENZI Bike Cleaner, 600ml |
166 Kč | |
|
|
Autokosmetika motokosmetika Motokosmetika a Motochemie Motokosme
TENZI Bike Cleaner, 600ml |
Stručné informace
| Kategorie: | Autokosmetika motokosmetika Motokosmetika a Motochemie Motokosme |
| Výrobce: | TENZI DETAILER |
| EAN: | 5900929423698 |
| Cena od: | 166 Kč |
Další kategorie
Recenze TENZI Bike Cleaner, 600ml
Recenze TENZI Bike Cleaner, 600ml
Snadné odstraňování bláta z kol. Efektivní produkt pro snadné odstranění bláta ze všech povrchů. Nezanechává mastné skvrny a nevyžaduje drhnutí. Je bezpečný pro kovové, gumové a plastové součásti. Rovněž odstraňuje silniční sediment a zbytky hmyzu. Neobsahuje brusiva. K mytí jízdních kol, motocyklů, čtyřkolek a dalších vozidel. . Jak používat: 1. Nastříkejte na znečištěný povrch. 2. Počkejte 1–2 minuty, než produkt začne fungovat. 3. Opláchněte čistou vodou, nejlépe pod tlakem. 4. V případě silné vrstvy sušeného bláta operaci opakujte. . . .Produkt TENZI Bike Cleaner, 600ml z kategorie Autokosmetika motokosmetika Motokosmetika a Motochemie Motokosme si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Automotoprikryl.cz za cenu 166 Kč.
Parametry TENZI Bike Cleaner, 600ml
TENZI Bike Cleaner, 600ml má EAN kód 5900929423698
Veškeré další parametry výrobku TENZI Bike Cleaner, 600ml naleznete například na webu Automotoprikryl.cz
Recenze a hodnocení TENZI Bike Cleaner, 600ml
Průměrné hodnocení · 5.0
Přidat hodnocení
Hodnocení a komentáře (1)
Dobrý produkt












































