Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

Cena od

Krátký popis
MAGG Trubičkový svářecí drát 0,9 mm/5 kg. kvalitní trubičkový drát, svařitelný bez plynu, vhodný pro všechny svářečky v ochranné atmosféře s možností svařování trubičkovým drátem. Celý popis


Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

Kde je Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg nejlevnější? Podívejte se na naše porovnání cen nebo jej vyhledejte na Heurece.


Kde mají Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg?

Produkt Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg nejlevnější!


CartImage
Dílenské vybavení Vybavení dílny dílenské vybavení Svářecí techn

Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

1170 Kč
Heureka
Dílenské vybavení Vybavení dílny dílenské vybavení Svářecí techn

Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

Více informací

Nejlevnější 1170 Kč
Nejdražší 1170 Kč
Rozdíl 0 Kč
VŠECHNY AUTODÍLY CHCI JINÝ PRODUKT

Stručné informace

Kategorie: Dílenské vybavení Vybavení dílny dílenské vybavení Svářecí techn
Výrobce: MAGG
EAN: 8591715454308
Cena od: 1 170 Kč

Další kategorie

Recenze Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

Naše hodnocení

Recenze Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

MAGG Trubičkový svářecí drát 0,9 mm/5 kg. kvalitní trubičkový drát, svařitelný bez plynu, vhodný pro všechny svářečky v ochranné atmosféře s možností svařování trubičkovým drátem.

Produkt Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg z kategorie Dílenské vybavení Vybavení dílny dílenské vybavení Svářecí techn si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Automotoprikryl.cz za cenu 1170 Kč.




Parametry Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg



Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg má EAN kód 8591715454308

Veškeré další parametry výrobku Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg naleznete například na webu Automotoprikryl.cz

Recenze a hodnocení Trubičkový svářecí drát 0,9mm / 5kg

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt